• ONTi Optikai Hasító Penge Rost Bárd Vágó FC-6S Hasító Penge Optikai Eszköz Ragaszkodjatok
  • ONTi Optikai Hasító Penge Rost Bárd Vágó FC-6S Hasító Penge Optikai Eszköz Ragaszkodjatok
  • ONTi Optikai Hasító Penge Rost Bárd Vágó FC-6S Hasító Penge Optikai Eszköz Ragaszkodjatok
  • ONTi Optikai Hasító Penge Rost Bárd Vágó FC-6S Hasító Penge Optikai Eszköz Ragaszkodjatok
  • ONTi Optikai Hasító Penge Rost Bárd Vágó FC-6S Hasító Penge Optikai Eszköz Ragaszkodjatok
  • ONTi Optikai Hasító Penge Rost Bárd Vágó FC-6S Hasító Penge Optikai Eszköz Ragaszkodjatok

ONTi Optikai Hasító Penge Rost Bárd Vágó FC-6S Hasító Penge Optikai Eszköz Ragaszkodjatok

Cikkszám: r208

Állapot : Új termék

  • 7 303 Ft
  • 3 651 Ft

Megosztás

Termék Neve: optikai vágó penge

Vágás: 24 Penge élet: 36000 alkalommal

Címkék: eg8141a5 adapter, ct50, bárd száloptikás, kés, fejsze, gpon router, optikai pigtail, onu, epon ont, A UPC, optikai műanyag.

  • Penge élet: 36000 alkalommal
  • Rost Típus: Egyszemélyes Mód
  • Hasító szög: 0.5 fok egyetlen szál
  • Tanúsítási: CE
  • Csupasz szálak átmérője: 125mm
  • Származás: KN - (Eredetű)
  • Elem Hossza: 1m
  • Modell Száma: ONT-OFCB-6S
  • Méret: 20cmx20cmx20cm
  • Csatlakozó Típusa: SC/APC
  • Márka Név: ONTi

Kellékek

10pair/sok Eredeti Furukawa S969 elektróda a Fitel S178 S178A S153 S123 rost fusion splicer 10pair/sok Eredeti Furukawa S969 elektróda a Fitel S178 S178A S153 S123 rost fusion splicer
Kapcsolódó
5DB Karima Optikai Szál Adapter Simplex női FC, SC, ST, hogy LC nyilvános Optikai Hibrid-Adapter MEGJEGYZÉS: 1.Vevő felelős a vám, valamint a helyi import adók, stb.Az ár itt nem tartalmazza az üdülőhelyi díj a vevő oldalon. 2.Fontos!!!Kedves Brazília az ügyfél, kérjük, hagyja el a CPF vagy CNPJ számot a megrendelés 3.Néhány azon as különleges országok, mint Brazília,
Kapcsolódó
100m FTTH Optikai Drop Kábel RP UPC Egyetlen Mód Simplex LC Kültéri Optikai Optikai patch kábel Drop Kábel Vezeték Fibra FTTH Optikai Drop Kábel RP UPC 30m/50m Egyetlen Mód Egyoldalas Kültéri Optikai Száloptikai kábel Drop Kábel Fibra Optica
Kapcsolódó
Pro'sKit MT-2017 Mutató Típusú Anti-Hiba Teszt Három Elektromos Toll MT2017 Szabvány Biztonsági Védelmi Funkció Analóg Multiméter MEGJEGYZÉS: 1.Ez a csomag nem tartalmaz elemeket. Mivel az új szabályok a China Post Levegő, a csomagok nem tartalmazzák az elemeket, különben nem fog átjutni a szokás. 2.Az MT-2017 régi modell már abba a termelést, így minden parancsot küld a legújabb neked. Funkció: 1.Tükrös
Kapcsolódó
24 Port Optikai Patch Panel SC FC LC Pigtail ODF 1U Optikai csatlakozó Doboz Optikai Elosztó Keret Gyári nagykereskedelme 24 Port Optikai Patch Panel SC FC LC Pigtail ODF 1U Optikai csatlakozó Doboz Optikai Elosztó Keret Gyári nagykereskedelme Vagyunk optikai berendezés gyári.Mi szabhatja egyetlen mód, vagy multi-mode optikai csatlakozó doboz.Mi van a jogot, hogy import-export.Választhat, tengeri vagy légi transzfer a nagy
Kapcsolódó